نخستین رویداد استارتاپ ویکند دریایی شو

نخستین استارتاپ ویکند «دریایی شو» با نگاه جذب، ترویج و کادرسازی جوانان نخبه و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی در کشور با محوریت و شعار افزایش رونق تولید صادرات محور و حرکت به سمت توسعه اقتصادی دریا محور، همزمان با نمایشگاه بین­ المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۷ و ۸ آذرماه ۱۳۹۸ در بندرعباس برگزار می­گردد. این رویداد با هدف آغاز تقویت و ترویج توسعه دریامحور، فرهنگ سازی و آشنایی جوانان ساکن در سواحل کشور با پتانسیل های دریا و ایجاد تحول و هوشمندسازی در حوزه­های بنادر، سواحل و فراساحل، خدمات دریایی و بندری، حمل و نقل و لجستیک دریایی، شیلات و آبزی­پروری، گردشگری دریایی و محیط­زیست دریایی برگزار می‌گردد.

در این رویداد بیش از بیست مربی و بیست داور متخصص در حوزه کسب و کار و از فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور دور هم جمع شده و با برگزاری کارگاه‌ها و حضور بین تیم‌های شرکت‌کننده، آنها را برای کارآفرینی در حوزه­های مذکور آماده می‌کنند. همچنین به برگزیدگان رویداد استارتاپ ویکند دریایی شو، تندیس، نشان برتر پژوهشگر دریایی، جوایز نقدی و حمایتی اعطاء خواهد شد و به همه شرکت‌کنندگان گواهی حضور معتبر و نیز گواهی شرکت در کارگاه‌های رویداد تعلق خواهد گرفت.

رویداد استارتاپ ویکند دریایی شو با مشارکت، حمایت و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی، راه آهن جمهوری اسلامی ایران (راه اندازی اولین قطار استارتاپی کشور)، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه های دریایی کشور در تاریخ ۵ الی ۸ آذرماه ۱۳۹۸ در بندرعباس برگزار می­گردد.

Leave a Reply

4 × 2 =